Váš košík obsahuje
položek
o celkové hodnotě
s DPH
  • Zobrazit

Proč si pořídit antiradar

Jste běžný řidič, který chce pohodlně jezdit a i když nemáte „těžkou nohu“ přesto je pro Vás neustálé sledování tachometru obtěžující, či dokonce rušivé? Pak si pořiďte radarový detektor, ten Vám případné měření rychlosti nahlásí. Tím omezíte sledování tachometru na minimum. Rychlost svého vozu jistě znáte a máte pro ni cit. Někdy se ale stane, že jede člověk rychleji. S antiradarem se budete soustředit na provoz a na to, co se děje kolem Vás, nikoli na to, abyste neustále hlídali, kolik jedete.
 

Funguje i jako praktický pomocník

Jestli uvažujete o parkovacím systému, nebo o automatickém asistentu otevírání vrat a bran, můžete toto komfortní zařízení prakticky rozšířit o laserovou rušičku . Ta je vlastně to samé, jen při případném měření rychlosti pomocí laseru zabrání tomu, abyste byli zaměřeni.
 

Antiradar pro profesionální řidiče

Najezdíte ročně statisíce kilometrů a potřebujete chránit svou profesionální licenci? Už máte zkušenost, že policie často měří na naprosto rovných a bezpečných úsecích, či na výjezdech z obcí. Místo toho, aby hlídal au škol a nákupních center, či jinde, kde se pohybuje mnoho lidí? Chraňte se proti takovému účelovému chování policie pomocí antiradaru.
 

Antiradar i na motorku

Koupili jste si motorku a chcete se občas svézt? I na motocykl je možno instalovat antiradar. Umíte dokonale ovládnout svůj stroj, ale příliš velký drobnohled policie na Vás motorkáře Vás obtěžuje? Antiradar je Vaše ochrana proti falešnému pirátství silnic.
 

Máte rádi občas sportovní jízdu

Každý se občas rád sveze, nebo jednoduše spěchá . Jet bezpečně a svižně umí mnoho řidičů a také spousta za vás si chce svůj vůz užít. Když už dostanete takovou chuť na sportovnější jízdu. Antiradar Vám včas poví, kdy sundat nohu z plynu.
 

Máte pro policii příliš „lákavé“ auto

Mnoho značek a modelů aut si a priori policie vybírá pro svá měření . Nové silné auto s kouřovými skly je pro policii vždycky lákavé. A i když nejste piráti silnic, tolerance policie klesá úměrně tím, jak drahé auto máte. Už je ale nezajímá, že jste po něm toužili a spořili si na něj dlouhé roky. Braňte se antiradarem.


KATEGORIE

Mohlo by vás zajímat
Máte nápad, připomínku či vzkaz? Napište nám!

Platební metody
Akční nabídka
Nejprodávanější

FastCentrik® - Pronájem e-shopu
AntiRadary.cz, Štěrboholská 1434/102a, 102 00 Praha 10 - Hostivař, tel.: 607 78 78 99

Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.

JavaScript musí být povolen