Váš košík obsahuje
položek
o celkové hodnotě
s DPH
  • Zobrazit

Obchodní podmínky

 Ochrana osobních údajů

1. Prodávající zpracovává osobní údaje o kupujícím výlučně pro účely plnění práv a povinností dle kupní smlouvy. K jinému zpracovávání osobních údajů o kupujícím je prodávající oprávněn pouze se souhlasem kupujícího.
2. Provedením objednávky vyjadřuje kupující souhlas se zpracováním svých osobních údajů v ní uvedených pro obchodní a marketingové účely prodávajícího, jakož i pro obchodní a marketingové účely jeho obchodních a marketingových partneru.

3. Poskytnutí osobních údajů je dobrovolné. Kupující má právo kdykoliv svůj souhlas písemně odvolat, dále má právo na přístup k údajům, které se ho týkají, právo požadovat opravu, doplnění, zablokování nebo zlikvidování osobních údajů. Pokud si prodávající nepřeje, aby jeho osobní data byla registrována v databázi prodávajícího, je povinen zaslat prodávajícímu písemné sdělení.


Vráceni zboží

1. V souladu s novelou Občanského zákoníku 64/1964 Sb. zákonem č. 367/2000 Sb. je možné vrácení zaslaného zboží do 14 dnů bez uvedení důvodu (§ 53 odst. 7). Toto ustanovení neplatí pro nákup zboží právnickou osobou nebo fyzickou osobou - podnikatelem (tzv. nákup na IČ) a rovněž u zboží, které bylo zakoupeno osobním odběrem.

2. Objednávka zboží k osobnímu odběru není pro objednávajícího závazná a znamená pouhou rezervaci požadovaného zboží a vlastní uzavření smlouvy nastává až samotným faktem převzetí a/nebo zaplacení zboží.

3. Aby bylo zboží přijato zpět a vrácena celá kupní cena, musí být zboží vráceno kompletní a v původním stavu, beze známek viditelného použití a včetně originálních obalů (§ 48 odst. 2, § 457). V opačném případě bude stržena odpovídající náhrada podle § 458 odst. 1. Částka za vrácené zboží bude spotřebiteli vyplacena do 7 dnů od doručení podepsaného dobropisu na adresu prodejce: AntiRadary.cz, Ing. Ján Gnip, CSc., Weilova 1451/2g, 102 00  Praha 10, tel.: 222 765 222, 607 78 78 99.

 
 
 

 


KATEGORIE

Mohlo by vás zajímat
Máte nápad, připomínku či vzkaz? Napište nám!

Platební metody
Akční nabídka
Nejprodávanější

FastCentrik® - Pronájem e-shopu
AntiRadary.cz, Štěrboholská 1434/102a, 102 00 Praha 10 - Hostivař, tel.: 607 78 78 99

Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.

JavaScript musí být povolen