Váš košík obsahuje
položek
o celkové hodnotě
s DPH
  • Zobrazit

Multifunkční systém - antiradar Stinger Card

SCardKód:

Carcomputer B.V,

Výrobce:
24 měsícůZáruka:
Prodej ukončenDostupnost:
28 760  / ksCena bez DPH:
34 800  / ksCena s DPH:
Multifunkční systém - antiradar Stinger Card

Stinger Card v interiéru vozidla
Miniaturní externí anténa - spektrální analyzátor Stinger
Moduly Stinger Card (Laser Interface a PC Interface - volitelné příslušenství)
Přídavný laserový analyzátor Stinger Laser Analyzer (volitelné příslušenství)
Kulatý laserový senzor Stinger Round (volitelné příslušenství)
Hranatý laserový senzor Stinger Square (volitelné příslušenství)
Vozidlo se zabudovaným Stinger Card včetně volitelného modulu Stinger Laser

Popis: Multifunkční systém - antiradar Stinger Card

Stinger Card je multifunkční počítačový systém pro vozidla, který se skládá z malé odnímatelné karty zasunuté v speciální čtečce a několika rozšiřujících modulů. Luxusní vzhled a nápaditý design ovládací karty dělá z celého přístroje velice elegantní a stylové zařízení. Stinger Card není detekovatelný detektory radarových detektorů (RDD-Radar Detector Detector), které používá policie v některých státech, kde jsou radarové detektory zakázané.

Nejdůležitější výhodou systému Stinger je především fakt, že se primárně nejedná o radarový detektor, ale o bezpečnostní a varovné zařízení, které jako jediné je certifikované a homologované v celé EU! Všechny komponenty systému Stinger jsou označeny homologační značkou e4 a CE, takže jej, na rozdíl od konkurenčních typů antiradarů, můžete mít úplně legálně namontované ve Vašem vozidle a používat v celé EU!

Stinger Card je na společném evropském trhu distribuovaný se software, který, v souladu s legislativou platnou ve většině evropských zemí, neumožňuje detekci radarů a laserových měřičů rychlosti - LIDARů. Pokud používáte Stinger v zemi, která detekci radarů nezakazuje, např. ČR, máte možnost do Stingeru nahrát software, který nabídne i tyto funkce a Váš Stinger se tímto změní na luxusní pasivní antiradar - detektor radarů. S pomocí volitelného laserového modulu lze dokonce aktivovat jak pasivní, tak i aktivní ochranu proti laserovým měřičům rychlosti! Samozřejmě to platí i opačně, takže v zemích, kde je používání antiradarů zakázané, lze tyto funkce rychle a jednoduše vymazat.

Stinger Card standardně obsahuje i GPS modul a databázi stacionárních měřičů rychlosti, kterou si uživatel může aktualizovat pomocí Stinger Card PC Interface a programu Stinger Desktop. Stinger Card PC Interface není součástí standardního balení Stinger Card, ale lze jej objednat jako volitelné příslušenství!


Co všechno Váš Stinger Card dokáže?

Antiradar Stinger DSI Radar AlertRadar Alerting
Pokud je používaní radarových detektorů v oblasti dovolené, Stinger Card Vás upozorní na jejich výskyt. Vnější spektrální analyzátor se speciální patch phased array anténou umožňuje Stingeru Card dosahovat mimořádně nadstandardních detekcí radarů a jeho miniaturní rozměry zase kladou jenom minimální nároky na prostor při montáži.

Laser Alerting a LaserShield

Laser Alerting a LaserShield®Stinger Card lze rozšířit laserovým analyzátorem a senzory - Stinger Laser Analyzer, takže pak detekuje a dle nastavení i chrání před laserovými měřiči rychlosti - LIDARY. Stinger Laser Analyzer není součástí standardního balení Stinger Card, ale bude jej možné objednat jako volitelné příslušenství! Jako jediný na současném trhu je Stinger Laser Analyzer spolu s další volitelnou výbavou schopen rušit aj měřicí zařízení Autovelox, které se používá hlavně v Itálii. V současné době se připravuje uvedení Stinger Laser na trh v České republice. Zatím pro docílení opravdu 100% ochrany i proti laserovým měřičům doporučujeme kombinaci Stinger Card s laserovou rušičkou Laser Interceptor nebo AL Priority.
 


SpotList Alerting

SpotList Alerting Na základě GPS polohy a použití aktuální databáze, dokáže Stinger upozornit na lokality, které si vyžadují zvláštní pozornost, jako je například místo měření rychlosti. Dokonce i v zemích, kde je používání antiradarů a detektorů policejních radarů zakázáno, Vás bude SpotList před takovými místy varovat. Navíc si i sami můžete označit podobná nebezpečná místa. Databáze jsou momentálně dostupné jenom pro určitou konkrétní zemi, ale výrobce již pracuje na uvedení celoevropské databáze. Aktualizovat databázi lze programem Stinger desktop pro PC.


FalseListing™
FalseListinggUmožňuje jednoduše eliminovat falešné poplachy v K pásmu (v ČR se toto pásmo zatím nepoužívá). Tato funkce účinně a spolehlivě eliminuje falešné poplachy především ve městech a místech s velkým počtem různých zdrojů rušení. Stinger je prakticky jediné zařízení, u kterého je použití této funkce bezpečné a kde i při jejím použití, bude řidič, v případě výskytu skutečného radaru v místě falešného poplachu, na tento radar upozorněný. Na displeji bude stále zobrazené varování doplněné hláškou "Muted by FalseList".


SPECS Alerting
Upozorňuje na úsekové měření rychlosti. Stinger současně počítá průběžnou průměrnou rychlost vozidla a varuje řidiče při jejím překročení.

Safety Signals
Safety SignalsStinger dokáže přijímat bezpečnostní signály vozidel policie, záchranné služby, hasičů, údržby silnic a podobně, což má význam především v zahraničí. V případě, že je Váš Stinger vybavený i laserovým analyzátorem a senzory, může přijímat aj laserové bezpečnostní signály od jiných uživatelů Stinger. Například intenzivní brzdění způsobí zaslání bezpečnostního signálu "Breaking Traffic" ostatním uživatelům v okolí.


SpeedSense™

SpeedSenseUpozorňuje Vás radarový detektor na radary i pokud právě jedete pomalu? Tak s tím je už nyní konec! Nastavte si vlastní limit rychlosti a pokud pojedete pomaleji, nebude spuštěný zvukový poplach. Tuto funkci lze samozřejmě vypnout.

 

PoliceCheck
PoliceCheckDostali jste pokutu? Stinger v průběhu celé jízdy automaticky zaznamenává všechny aktivní radary i aktuální rychlost vozidla. Tato funkce umožňuje zkontrolovat jestli jste skutečně překročili rychlost nebo ne. Pamatujte, že ani radar nebo LIDAR nejsou neomylné a dělají při měření chyby!

Stinger Card je certifikovaný a homologovaný pro pevnou montáž do vozidel a všechny jeho moduly jsou označeny značkami e4 a CE.
 

Systém Stinger je v současné době jediné zařízení na trhu, které je legální v celé EU a které komplexně řeší ochranu jak před radary, tak i před laserovými měřiči rychlosti (s volitelným modulem Stinger Laser).

Stinger Card

Související zboží
Stinger Card PCI Interface
 

Stinger Card PCI Interface

bez DPH: 2 479 
s DPH: 3 000 
Stinger Card PC Interface umožňuje připojit multifunkční systém - antiradar Stinger Card k počítači a zpracovat získané údaje nebo aktualizovat software.
 Laser Interceptor
 

Laser Interceptor

bez DPH od: 14 711 
s DPH od: 17 800 
Laser Interceptor je víceúčelový laserový systém, jehož primární funkcí je spolehlivá ochrana vozidla proti laserovým měřičům rychlosti a zároveň může sloužit jako parkovací asistent.

KATEGORIE

Mohlo by vás zajímat
Máte nápad, připomínku či vzkaz? Napište nám!

Platební metody
Alternativní zboží

FastCentrik® - Pronájem e-shopu
AntiRadary.cz, Štěrboholská 1434/102a, 102 00 Praha 10 - Hostivař, tel.: 607 78 78 99

Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.

JavaScript musí být povolen