Váš košík obsahuje
položek
o celkové hodnotě
s DPH
  • Zobrazit

Antilaser AL G9 RX2 Dual

ALG9dKód:

Antilaser

Výrobce:
24 měsícůZáruka:
Prodej ukončenDostupnost:
21 895  / ksBěžně s DPH:
18 017  / ksCena bez DPH:
21 800  / ksCena s DPH:
Ušetříte: 95  / ks (0,4%)
Antilaser AL G9 RX2 Dual

Popis: Antilaser AL G9 RX2 Dual

Antilaser AL G9 RX2 Dual je dodáván ve formě stavebnice určené pro pevnou instalaci do vozidel a obsahuje 2 ks externích modulů (aktivních senzorů) do přední a popřípadě i zadní části vozidla a vnitřní ovládací a signalizační prvky do kabiny řidiče. Po dopadu laserového paprsku začne rušička vysílat náhodné pulsy proti zdroji signálu a řidiči je signalizován poplach. Laserový měřič není schopen změřit rychlost vozidla a ohlásí operátorovi chybu měření anebo vůbec nic.
Tento moderní výrobek byl velmi důkladně testován proti všem laserovým "radarům", které v současné době používá Policie ČR a MP a při správné montáži dosahoval účinnosti prakticky 100%! Kromě rušení laserových měřičů rychlosti funguje i jako parkovací senzor, čehož lze velice dobře využít jak v běžném provozu, tak i při odhalení ze strany PČR a MP.

Antilaser G9 RX2 je nástupcem známého a velmi oblíbeného Antilaseru G9. Na první pohled sice vypadá obdobně jako jeho předchůdce, ale u nového modelu došlo k několika zásadních inovacím řídící jednotky i sensorů:
- zvýšení výkonu o 15% proti řadě AL G9 !
- rychlé a jednoduché připojení senzorů speciálním vodotěsným konektorem
- zvýšená odolnost a zdokonalená vodotěsnost senzorů
- inovovaná řídící jednotka umožňující aktualizaci firmwaru uživatelem
- zlepšená mechanická a elektromagnetická ochrana propojovacích kabelů
- funkce detekce IR přisvícení úsekových měřičů rychlosti

Obsahuje 2 externí moduly - senzory a je vhodný pro vozidla s větší čelní plochou nebo pro současnou ochranu zapředu i zezadu.

Rozměry:
Interní jednotka (DxŠxV): 85x22x40 mm
Externí jednotky (DxŠxV): 42x20x50 mm 


UPOZORNĚNÍ: Používání tohoto zařízení je v České republice dle zákona č. 361/2000 nelegální.FastCentrik® - Pronájem e-shopu
AntiRadary.cz, Štěrboholská 1434/102a, 102 00 Praha 10 - Hostivař, tel.: 607 78 78 99

Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.

JavaScript musí být povolen